TEL : +98 21 9101 32 64
با سلام و احترام خدمت تمامی نمايندگی سامانه شبکه فروش سرخ،

با توجه به قطعی های 5 روزه اقدام به تشريح برخی از اشکالات و اقدامات صورت پذيرفته در اين بازه از سوی شرکت سامان سيستم پرداز کيش می نماید.

در روز سه شنبه 28 ام شهريورماه جاری مطابق اطلاع رسانی پژوهشگاه دانش های بنيادی اقدام به روز رسانی برخی از سخت افزارهای مرکز نمود که اين اقدام پژوهشگاه تا ساعت 22:15 دقيقه به طول انجاميد و تا ساعت 24 روز مقتضی نيز با اختلالات زيادی روبرو بود.
در روز چهارشنبه 29ام شهريورماه با توجه به عدم ارتباط بين EPP اين شرکت با پژوهشگاه اقدام به تماس با مرکز نموده که در ساعت 17 بعدازظهر همان روز از طريق ايميل به اين شرکت اطلاع رسانی در مورد وصل مجدد EPP صورت پذيرفت در حالی که متاسفانه در اين زمان نيز هيچ درخواستی قابل پردازش نمی بود.
متاسفانه در روزهای پنجشنبه، جمعه نيز مرکز با استناد به تعطیلی اين مرکز اقدام به پاسخگویی ننموده و روز شنبه ساعت 3 بعدازظهر مجددا ايميلی حاوی عدم مشکل سامانه و اشکال در برخی از درخواست های ارسالی از اين شرکت دليل عدم پردازش درخواست ها بيان گرديد.
در نهايت از ابتدای روز جاری تيم فنی 2 مجموعه اقدام به بررسی مجدد از ابتدا تا انتهای سامانه EPP نموده که در نهايت Buffer شدن برخی درخواست ها در سمت پژوهشگاه دانش های بنيادی دليل خطا و از سوی مرکز برطرف گرديد..

در حال حاضر سامانه مجددا فعال گرديده و دامنه ها مطابق روال درحال ثبت می باشند و اين شرکت منتظر پاسخ شفاف از سوی پژوهشگاه دانش های بنيادی (IrNic) می باشد.

باتشکر
مصطفی اميری
مديريت عامل شرکت سامان سيستم پرداز کيش
احتراما به اطلاع مشتریان و کاربران رد ریسلر می رساند که به دلیل برطرف کردن مشکلات سخت افزاری ایجاد شده در مرکز داده های ایرنیک،موقتا دسترسی نمایندگان به وب سرویس نیک از ساعت 14:30 لغایت 20:15 در تاریخ سه شنبه بیست هشتم شهریور یک هزار سیصد نود یک با اختلال همراه است. پیشاپیش از تمام نمایندگان به خاطر این اختلال پوزش می طلبیم.
پی نوشت: هنوز با گذشت 3 روز از زمان اعلامی مرکز ايرنيک مشکل برطرف نشده و مکاتبات اين شرکت با آن مرکز محترم فاقد جواب مانده است..

طرح تخفيفی رد ريسلر (چهارشنبه 23 فروردين 1391)

شاخه: جشنواره ها و تخفيف ها
به استحضار کاربران وبسايت رد ريسلر ميرساند از روز شنبه مورخ 26 فرودين 1391 به مدت 1 هفته ساير کاربران در برترين سطح تعرفه قرار ميگيرند. بر اين اساس ساير کاربران در طرح تعرفه پلاتينيم قرار داده شده و از قيمت 3650 تومان برای ثبت دامين بهره مند خواهند بود.
همچنين در طول هفته نرم افزار های مرتبط با رد ريسلر از جمله نرم افزار آی آر ساده پرداز و ماژول whmcs به طور رايگان و توسط پشتيبانان سايت رد ريسلر انجام خواهد شد.
کاربرانی که تمايل به نصب و تنظيم نرم افزار های فوق هستند ميتوانند با افتتاح تيکت و ارسال اطلاعات مربوط به کنترل پنل هاست از اين مزيت بهره مند شوند.
در راستای اجرای سياست های شرکت سامان سيستم پرداز کيش به منظور تطبيق هر چه بيشتر وبسايت ها با شبکه اينترنت ملی و به منظور افزايش سرعت دسترسی به سايت و کاهش تلفات ناشی از محدوديت پورت ها، سرور سايت رد ريسلر نيز به رک اختصاصی شرکت در ديتاسنتر تبيان انتقال داده شد. اين انتقال از ساعت 11 نيمه شب روز جمعه28 بهمن ماه آغاز و تا 2 ساعت بعد از آن به پايان رسيده است.

قطع ارتباط با epp پژوهشگاه (جمعه 21 بهمن 1390)

شاخه: رد ريسلر
با توجه به تغييرات اعمال شده در پهنای باند داخلی کشور، ارتباط سایت رد ریسلر با epp پژوهشگاه دانش های بنيادی (nic.ir) قطع شده و امکان ثبت و يا تمديد دامين ملی فعلا از طريق سايت رد ريسلر مقدور نيست.
بخش فنی شرکت در تلاش برای حل اين مشکل تا بعد از ظهر امروز ميباشد.
پيشاپيش از صبر و عنايت شما عزيزان تشکر مينمايم.
به استحضار کاربران سايت ميرساند برای سفارشات ثبت شده از تاريخ 10 بهمن ماه به بعد، هزينه دامين هایی که از طرف پژوهشگاه دانش های بنيادی (nic.ir) تاييد نميشوند به طور خودکار و حداکثر تا 24 ساعت بعد از رد شدن دامين در مرکز به حساب کاربران در سايت رد ريسلر اعمال ميشود.
بديهی است با توجه به تغييرات اعمال شده نياز به افتتاح تيکت جديد برای درخواست بازگشت هزينه وجود ندارد.
ياداور ميشود برای دامين های پيش از اين تاريخ نياز به افتتاح تيکت مطابق روال قبلی ميباشد.
با سلام

با توجه به اعلام موسسه فیزیک نظری برای بروز رسانی پایگاه داده NIC.IR احتمال کندی و اختلال در ثبت دامنه ها در تاریخ 5 بهمن ماه از ساعت 8 صبح لغایت 8 شام گاه پیش بینی میشود به اطلاع میرساند مطابق اعلام این سازمان هیچ دامنه ای در این تاریخ منقضی ، قفل و یا معلق نمیگردد .

با تشکر
دپارتمان روابط عمومی
شبکه فروش نمايندگی سرخ همزمان با برگزاری پنجمين نمايشگاه رسانه های ديجيتال، در غرفه شرکت سامان سيستم حضور خواهد داشت و از نزديک با نمايندگان خود در مراکز و شهرستانهای مختلف ديدار خواهد کرد.
پنجمين نمايشگاه رسانه های ديجيتال 14 ام لغايت 23 مهر ماه در مصلی تهران برگزار خواهد شد و شرکت های فعال در زمينه رسانه های ديجيتال، آخرين دستاورد های خود را در معرض عموم نمايش خواهند داد.
شرکت سامان سيستم پرداز کيش برای سومين دوره در اين نمايشگاه حضور خواهد داشت و از نزديک با نمايندگان، مشتريان و همکاران خود در بخش های مختلف ديدار و گفتگو خواهد کرد و از چندين پروژه جديد، رونمائی خواهد کرد.
با توجه به پايان قرار داد شرکت سامان سيستم با موسسه فيزيک نظری به عنوان کارگزار ثبت دامين ملی، ازين پس قرارد داد جديد قابل استفاده ميباشد و شماره آن D90157 ميباشد. کاربران سايت ميتوانند به جای انتخاب sa1601-irnic به عنوان نماينده، شماره قرار داد فوق را برای تمديد دامين ها بکار برند.
به مناسبت ميلاد با سعادت يگانه منجی عالم بشريت، رونمائی از سرويس جديد سايت رد ريسلر انجام شد.
سرويس جديد رد ريسلر به کابران اين امکان را ميدهد تا در هر زمان و هر مکان بدون نياز به دسترسی به اينترنت و تنها با ارسال يک پيامک دامين خود را به صورت آنلاين در پنل nic مشتريان خود ثبت نمايند.
کافی است در هر زمان پيامکی با محتويات زير به شماره 30006320 ارسال نمائيد:
نام دامين
رابط هندل نيک مشتری
زمان ثبت (1 يا 5 سال)
دی ان اس اول
دی ان اس دوم

برای دريافت اطلاعات بيشتر فايل راهنمای PDF را دريافت کنيد: RedresellerSMSService.pdf

ساير صفحات

کليه حقوق اين وبسايت متعلق به شرکت سامان سيستم پرداز کيش ميباشد.
زرین پالبانک پارسيانبانک سامان