TEL : +98 21 9101 32 64
کاربران محترم توجه بفرماید:
جهت تمدید دامنه های خود لطفا شماره قرارداد D140082 را به عنوان رابط نماینده و یا شناسه ec171-irnic را به عنوان رابط مالی برای دامنه مورد نظر در نیک تنظیم کنید.

تغییر مهم در وبسرویس (سه شنبه 30 دي 1416)

شاخه: رد ريسلر
احتراما با استحضار میرساند،

با توجه به تغییرات اعمال شده در وبسرویس ، نسبت به بروز رسانی ماژول های اتصال و دریافت نسخه جدید از آزمایشگاه سایت اقدام نمایید .
خاطر نشان میکند تغییر فوق شامل اضافه شدن دو پارامتر NS3 و NS4 میباشد، در صورت استفاده از سیستمی غیر از WHMSC و یا سیستم های شخصی این تغییر را در تمامی متد ها انجام دهید .

باتشکر،
تیم فنی ردریسلر 

افزایش قیمت (سه شنبه 30 دي 1416)

شاخه: رد ريسلر
با سلام و احترام

کاربران محترم در راستای افزایش قیمت تعرفه نمایندگان ایرنیک از تاریخ ۱-۳-۱۴۰۰ قیمت دامنه ها ( ثبت جدید - تمدید - انتقال - بازگشایی ) به میزان ۳ برابر افزایش خواهد داشت .

با توجه به این تغییرات بدیهیست نمایندگان محترم قیمت را در سیستم های خود در این تاریخ افزایش دهند .

با تشکر.

بروز رسانی ماژول WHMCS (چهارشنبه 9 ارديبهشت 1394)

شاخه: رد ريسلر
با سلام

با توجه به بروز رسانی نرم افزار WHMCS و اضافه شدن برخی امکانات به این سیستم مجموعه رد ریسلر اقدام به بروز رسانی ماژول اتصال به این سیستم پر طرفدار نمود .
لذا از تمامی نمایندگانی که از این سیستم استفاده میکنند، درخواست میگردد ماژول را از آزمایشگاه سامانه رد ریسلر دریافت و جایگزین ماژول قبل نمایند .

با تشکر
تیم فنی رد ریسلر 

بروز رسانی و قطع سرويس (يكشنبه 22 دي 1392)

شاخه: رد ريسلر
احتراما به استحضار ميرساند در راستای ارتقای نرم افزاری و افزايش راندمان ارتباطی، سرويس سايت رد ريسلر از ساعت 24 روز يکشنبه 22 دی تا ساعت 6 صبح روز 23 دی در دسترس نخواهد بود.
پيشاپيش از همکاری کاربران تشکر مينمائيم.
به منظور افزايش استفاده کنندگان وبسايت و انعطاف بيشتر با کليه کاربران، از امروز طرح تشويقی شارژ هديه برای کليه کاربران در دسترس ميباشد. در اين روش کاربران ميتوانند علاوه بر استفاده از جدول تعرفه ها از جدول ارائه شده جديد (با عنوان شارژ هديه) استفاده نمايند.
کاربران ميبايست در زمان شارژ آنلاين حساب کاربری خود، يکی از ارقام شارژ هديه را انتخاب نموده و از درصد اضافی شارژ بهره مند شوند.
بديهی است به کمک اين روش قيمت ثبت دامنه تمام شده برای کاربران وبسايت تا 4 درصد کاهش پيدا ميکند.

ميزان شارژ به تومان درصد شارژ هديه
1.500.000 1 درصد
3.000.000 2 درصد
6.000.000 4 درصد
احتراما پيرو اطلاعيه های قبلی و همچنين افزايش تعرفه های پروهشگاه دانشهای بنيادی (nic.ir) تعرفه و تمديد ثبت کليه دامنه های ملی از روز جمعه افزايش خواهد يافت.
افزايش تعرفه های دامنه بين 13 تا 17 درصد در سطوح تعرفه خواهد بود که از روز جمعه 31 خرداد روی وبسايت اعمال خواهند شد.
لذا به اطلاع عزيزان ميرسانيم به منظور جلوگيری از هرگونه اختلاف مالی طی روزهای آينده نسبت به افزايش تعرفه های وبسايت خود اقدام نمايند.
پيشاپيش از همکاری و همراهی عزيزان تشکر مينمائيم.

اطلاعات تکميلی: وبسرويس ثبت دامنه Nic.ir از لحظاتی پيش از دسترس خارج شده و امکان ثبت دامنه جديد وجود ندارد. لذا در حال حاضر تنها امکان تمديد دامنه ها روی وبسرويس وجود دارد.
بنا بر اطلاعيه درج شده در سايت nic.ir:

به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند، با توجه به تغییر قیمت واحد از تاریخ ۱ تیرماه ۱۳۹۲،

    کلیه درخواست‌هایی که قبل از ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ در سامانه ایرنیک ثبت شود و تاریخ انقضای آنها پس از این زمان باشد، تاریخ انقضای آنها ۱۳۹۲/۳/۲۹ مقرر می‌گردد و در روز ۱۳۹۲/۳/۳۰ منقضی خواهندشد.
    ایجاد درخواست جدید در سامانه ایرنیک از تاریخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ لغایت ۱ تیر ۱۳۹۲ امکانپذیر نخواهد بود.
    انجام امور مربوط به منقضی کردن درخواست‌ها و دامنه‌ها استثتاً به جای روز چهارشنبه مورخ ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ در روز پنج‌شنبه مورخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ اجرا خواهد شد.
    واحد ثبت دامنه در روز پنج‌شنبه مورخ ۳۰ خرداد ۱۳۹۲ تعطیل نبوده و آماده پاسخگویی به کاربران محترم خواهد بود.
    لطفاًجهت پرداخت هزینه و یا تکمیل مدارک، به تاریخ انقضای درخواست خود توجه نمایید.
    واحد پشتیبانی مرکز ثبت دامنه از تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۵ لغایت ۱۳۹۲/۴/۵ علاوه بر ساعات عادی از ساعت ۱۵ الی ۱۶ و با تلفن‌ ‎(+۹۸ ۲۱) ۲۲۲۹ ۰۳۰۶‎‎ پاسخگو خواهد بود.

افزايش قيمت دامنه از 25 خرداد (دوشنبه 23 ارديبهشت 1392)

شاخه: رد ريسلر
به اطلاع ساير کاربران عزيز ميرسانيم پيرو اعلام پژوهشگاه دانش های بنيادی مبنی بر افزايش قيمت واحد (یونيت) در سايت nic، وبسايت رد ريسلر ساير تعرفه های خود را در ساعت 24 روز 24 خرداد به مقدار 20 درصد افزايش خواهد داد.
لذا لازم است ساير نمايندگان عزيز شبکه سرخ اين تغيير قيمت را پيش از انجام تغيير قيمت در وبسايت رد ريسلر، در وبسايت و سياست فروش خود اعمال نمايند.

با سلام و احترام خدمت تمامی نمايندگی سامانه شبکه فروش سرخ،

با توجه به قطعی های 5 روزه اقدام به تشريح برخی از اشکالات و اقدامات صورت پذيرفته در اين بازه از سوی شرکت سامان سيستم پرداز کيش می نماید.

در روز سه شنبه 28 ام شهريورماه جاری مطابق اطلاع رسانی پژوهشگاه دانش های بنيادی اقدام به روز رسانی برخی از سخت افزارهای مرکز نمود که اين اقدام پژوهشگاه تا ساعت 22:15 دقيقه به طول انجاميد و تا ساعت 24 روز مقتضی نيز با اختلالات زيادی روبرو بود.
در روز چهارشنبه 29ام شهريورماه با توجه به عدم ارتباط بين EPP اين شرکت با پژوهشگاه اقدام به تماس با مرکز نموده که در ساعت 17 بعدازظهر همان روز از طريق ايميل به اين شرکت اطلاع رسانی در مورد وصل مجدد EPP صورت پذيرفت در حالی که متاسفانه در اين زمان نيز هيچ درخواستی قابل پردازش نمی بود.
متاسفانه در روزهای پنجشنبه، جمعه نيز مرکز با استناد به تعطیلی اين مرکز اقدام به پاسخگویی ننموده و روز شنبه ساعت 3 بعدازظهر مجددا ايميلی حاوی عدم مشکل سامانه و اشکال در برخی از درخواست های ارسالی از اين شرکت دليل عدم پردازش درخواست ها بيان گرديد.
در نهايت از ابتدای روز جاری تيم فنی 2 مجموعه اقدام به بررسی مجدد از ابتدا تا انتهای سامانه EPP نموده که در نهايت Buffer شدن برخی درخواست ها در سمت پژوهشگاه دانش های بنيادی دليل خطا و از سوی مرکز برطرف گرديد..

در حال حاضر سامانه مجددا فعال گرديده و دامنه ها مطابق روال درحال ثبت می باشند و اين شرکت منتظر پاسخ شفاف از سوی پژوهشگاه دانش های بنيادی (IrNic) می باشد.

باتشکر
مصطفی اميری
مديريت عامل شرکت سامان سيستم پرداز کيش
احتراما به اطلاع مشتریان و کاربران رد ریسلر می رساند که به دلیل برطرف کردن مشکلات سخت افزاری ایجاد شده در مرکز داده های ایرنیک،موقتا دسترسی نمایندگان به وب سرویس نیک از ساعت 14:30 لغایت 20:15 در تاریخ سه شنبه بیست هشتم شهریور یک هزار سیصد نود یک با اختلال همراه است. پیشاپیش از تمام نمایندگان به خاطر این اختلال پوزش می طلبیم.
پی نوشت: هنوز با گذشت 3 روز از زمان اعلامی مرکز ايرنيک مشکل برطرف نشده و مکاتبات اين شرکت با آن مرکز محترم فاقد جواب مانده است..

ساير صفحات

کليه حقوق اين وبسايت متعلق به شرکت سامان سيستم پرداز کيش ميباشد.
زرین پالبانک پارسيانبانک سامان